Sineklik Sistemleri

Sineklik Sistemleri; Yaşanan mekanlarda sizleri tüm sinek, böcek, arı ve istenmeyen tüm haşerelere karşı korur. Yaşadığınız mekanların tüm bunlardan arındırılmasına yardımcı olur. ilaç veya herhangi başka bir ürün kullanmadan uyurken veya uyanıkken doğal ortamın rahatlığını yaşarsınız.

Sineklik sistemlerinin tamamı dayanıklı alüminyum malzemelerden mamul edilmiştir. Tekli, çiftli, sürme pencere ve kapılara uygulana bilmektedir. Sineklik Telleri gözle görülmez, estetik fiber glass ve yanmaz malzemeden üretilmiştir. Hava şartlarına son derece dayanıklıdır.

İstenilen RAL renginde boyanabilen sineklik sistemleri, dikey stor sineklik, yatay stor sineklik, sabit sineklik, menteşeli kapı sineklik, sürme (kayar) sineklik, katlanır (akordiyon) sineklik gibi çeşitleriyle her türlü detaya uyum sağlar.

Göz zevkinizi bozmayıp manzarayı kapatmamak için sineklik teli olarak çok ince yanmaz özellikte fiberglas tel kullanılmaktadır.

Manuel olarak elle kolaylıkla kontrol edilir. Uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için, dayanıklı alüminyumdan üretilmiştir. İstenilen RAL rengine boyanabilirler.

Teknik Özellikler

- Yanmaz fiberglas sineklik tülü
- Yan raylarda çapraz kıl fitiller
- Tül ile bitim lameli birleşiminde özel kaynak
- Yumuşak açılmayı sağlayan yay frenleme sistemi
- 5700 x 2440 mm kadar tek parça orta dikmesiz ve eşiksiz katlanır sineklik sistemi