Nees Otomatik Kepenk

Alışveriş, günlük yaşantımızın artık daimi bir parçası ve en temel ihtiyacımız. Bu ihtiyacımızı gerçekleştirdiğimiz işletmeler ise güvenliklileri açısından tehlikede. Güvenlik için alınacak önlemler ise kaçınılmaz.

Bu önlemlerin en başında kepenk sistemi gelmektedir. Mağaza kepenk sistemleri işletmelerin estetiğini de ön planda tutarak, modern tasarımlar ve güvenli bir alışveriş vaat eder.

Stor mağaza kepenkleri, endüstriyel seksiyonel kapı sistemlerinin detaylara uygun olmadığı projelerde tercih edilir.

Mağaza kepenk
sistemlerinde kullanılan 3 farklı profil alüminyum poliüretanlı, çelik poliüretanlı veya galvanize saç kepenk profilleridir.

Sarmal mağaza kepenklerinde kullanılan poliüretanlı profiller değişik renk alternatifleri, alüminyum ve galvaniz profiller ise istenilen RAL rengine boyanabilme özellikleri ile her türlü mimariye uyum sağlar.

Alüminyum stor mağaza kepenkleri estetik yapısı, kullanım kolaylığı ve hırsızlara karşı caydırıcılığı sayesinde birçok işletmenin tercihleri arasında birinci sırada yer alır.

Stor mağaza kepenk sistemlerinde kullanılan 3 farklı profilin kendi içlerinde de çeşitleri mevcuttur. Kullanılan profiller tamamen kapalı, pencereli, delikli olabilir.

Profillerde ki bu çeşitlilik sayesinde her işletmenin farklı ihtiyaçlarına çözüm sağlanabilmekte ve kepenginiz kapalıyken bile ürünlerinizi teşhir etmenize olanak verilmektedir.

Alüminyum Stor Kepenklerde kullanılan profillerin içinde hareket ettiği alüminyum yan dikmeler ön ve arka temas yüzeylerindeki kıl ve lastik fitiller sayesinde profillerin birbirine sürtmeden sessiz bir şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca kepenklerde ki bu fitiller sayesinde toz ve rüzgar girişini de engeller.
 

 
 

 
 

 


 
Modern cephelerde estetik bir görünüm sağlamak için değişik boyut, desen ve renk alternatifleri sunar.

Alüminyum poliüretan dolgulu panjurlar, pencerelerin ömrünü uzatırken yüksek oranda da ısı ve ses yalıtımı sağlar.
 

 
Alüminyum panjur kutusu, kalınlığı artırılmış aluminyum malzemeden üretilmiş olup 90 Derece açılı arka parça ile , 45 derece açılı ön parçadan oluşur. Köşeli hatlarıyla keskin bir görünüş sağlayan panjur kutuları , palet renkleriyle uyumlu tonlara sahiptir.
 

 
Alman Becker Panjur Motorları DIN, ISO 9001, TÜV, CE kalite standartlarına sahiptir. Becker Panjur Motorları, ADORA ürünleri ile birlikte kullanıldığında 5 yıl garantilidir. Bu birliktelik her iki ürün için de en yüksek performansı sağlar.
Motorlu Panjurlar, sıva üstü veya sıva altı duvar butonu ile kontrol edilir.
 

 
- Uzaktan kumanda
- Merkezi ve Grup Kontrol
- Rüzgar, Güneş ve Yağmur sensörü
- Zaman Ayarı
- Güvenlik artırıcı askı kilit sistemi
 

 
Alıcı kartı ve 4 butonlu kumanda.
Alıcı kartı 220 V AC beslemeli olup iki yönlü motorlarda kullanabilmektedir.
Dört butonlu kumanda, paslanmaz yüzeyle krom kenara sahiptir. Mikroişlemci kontrollü olup, 16 milyon şifre yükleme özelliğine sahiptir.
 


Nees Motorlu Otomatik Kepenk